Blog

 • Minimalisticky_interier

  Aktuálne štýly v interiéry


  09/2015

  Ak sa rozhodneme pustiť sa do zariaďovania alebo rekonštrukcie interiéru mali by sme mať jasno v tom, aký štýl sa nám páči. Je to veľmi dôležité, či už si ideme interiér zariaďovať sami, alebo sme sa rozhodli použiť služby odborníka. V súčasnosti sa v interiéroch používa množstvo štýlov. Niektoré štýly sú nadčasové a niektoré sú iba módnou záležitosťou. Ako to býva v móde, v dizajne a v podobných odvetviach, tak isto je to aj v interiéry. Čo je aktuálne a trendové, rýchlo prefrčí a vyjde z módy. Pri výbere štýlu je veľmi dôležité zvážiť, či sa daný štýl hodí k priestoru, ktorý sa chystáte zariadiť.

 • Nova_mytna2_0002

  Ako prebieha návrh interiéru


  08/2014

  Pred začatím návrhu vždy potrebujeme mať informácie o byte, dome alebo inom priestore, ktorý ideme navrhovať. Potrebujeme vedieť podlahovú plochu interiéru, lokalitu, predpokladaný termín realizácie. V ideálnom prípade máme k dispozícii aj pôdorys. Ak máme všetky informácie k interiéru vieme povedať presnú cenu za návrh a projekt interiéru. Po schválení ceny a termínov nasleduje prvé stretnutie, na ktorom podpíšeme zmluvu o dielo a prejdeme si požiadavky investora.

 • Obyvacka_3_0002

  Interiérový architekt, interiérový dizajnér, dekoratér


  05/2013

  Tri na prvý pohľad rovnaké povolania. Keď však od týchto pojmov odtrhneme slovo interiérový, tak sa z nich stávajú vo výraznej miere odlišujúce sa profesie. V čom sa líšia v spojení so slovom interiérový, ale aj bez neho?